۰۲۱-​​​​​​​55445660

۰۲۱-55445868

دفتر مرکزی :تهران، بزرگراه آزادگان مجتمع آهن مکان فاز ده مرکزی پلاک ​​​​​​​2255
​​​​​​

درخواست تماس

واحد تولیدی : خیابان رجایی جنوب خیابان تراسفور کوچه سوم پلاک 15


​شرکت صنعت ورق الغدیر پارس

​عضو انجمن ملی فولاد

محدودیت برق شرکت فولاد خوزستان همچنان ادامه دارد/ محدودیت‌های برقی صنایع به صورت عادلانه اعمال شود

به گزارش  چیلان ، معاون بهره‌برداری «فخوز» اظهار داشت: شرکت فولاد خوزستان از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری و به منظور جلوگیری از خاموشی‌های شهری، همکاری نزدیکی با شرکت برق منطقه‌ای استان داشته است، به طوری که در ساعات اوج مصرف دیماند مصرفی شرکت فولاد خوزستان کاهش بیشتری داشته باشد، در بعضی روزها علاوه بر توقف کوره‌ها، بخشی از تولید آهن‌سازی شامل گندله‌سازی و احیاء را متوقف کردیم. با این کار علاوه بر کمک به پایداری شبکه برق کشور از خاموشی‌های گسترده شهری هم جلوگیری شد.

لندی در ادامه گفت: همکاری شرکت فولاد خوزستان با برق منطقه‌ای استان در تابستان به سال‌های قبل برمی‌گردد. امسال گرمای شدید هوا از یک سو و کاهش تولید برق از سوی دیگر باعث شد، محدودیت‌های برق زودتر از شروع فصل تابستان‌ و با مقدار بیشتری اعمال شود. محدودیت‌های برق امسال در اواسط تیرماه به اوج خود رسید و باعث شد چند روز کوره‌های تولید شمش فولاد را از مدار خارج کنیم.

معاون بهره‌برداری فولاد خوزستان اولویت مجموعه را پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی‌های شهری دانست و افزود: رسالت مجموعه فولاد خوزستان تولید پایدار و خدمت‌رسانی به جامعه است. هر کجا احساس کنیم،‌ می‌توانیم قدمی در مسیر ایجاد رفاه و آسایش جامعه برداریم دریغ نخواهیم کرد. با آنکه محدودیت‌های برق باعث شده، بخشی از تولید برنامه‌ریزی شده را از دست دهیم، اما همواره در کنار مردم خواهیم ایستاد.

وی از انجام موفقیت‌آمیز توقفات مشترک خبر داد و افزود: محدودیت‌های برقی شرکت فولاد خوزستان همچنان ادامه‌ داشته و از اردیبهشت ماه تا به امروز به صورت پیوسته و مقدار متفاوت اعمال شده است. سعی کردیم با بهره‌گیری از محدودیت‌های اعمال شده، تعمیرات و طرح‌هایی که نیاز به توقف بخشی یا همه‌ی فولادسازی را دارد با هماهنگی واحدهای مختلف انجام دهیم.

لندی در پایان سخنان خود اظهار داشت: متولی اعمال محدودیت‌های برق کشور دیسپاچینگ ملی است، انتظاری که از این نهاد داریم، این است که محدودیت‌های برقی صنایع را به صورت عادلانه و با نگاه ملی اعمال کند.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

​شرکت صنعت ورق الغدیر پارس

عرضه انحصاری ورق اسپیره ( درجه 2 ) بیش از دو هزار تن در ماه