۰۲۱-​​​​​​​55445660

۰۲۱-55445868

دفتر مرکزی :تهران، بزرگراه آزادگان مجتمع آهن مکان فاز ده مرکزی پلاک ​​​​​​​2255
​​​​​​

درخواست تماس

واحد تولیدی : خیابان رجایی جنوب خیابان تراسفور کوچه سوم پلاک 15


​شرکت صنعت ورق الغدیر پارس

​عضو انجمن ملی فولاد

هنوز گزارش تخلفات به قوه قضاییه نرسیده است/اگر تخلف محرز شود وارد عمل می‌شویم

سعید عمرانی در گفتگو با فولادبان در رابطه با نتایج تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه بیان کرد: با توجه به اینکه تحقیق و تفحص مجلس از فولاد مبارکه انجام شده و لیست آن نیز منتشر شده است، در شرایط فعلی باید زمینه تخلفات  مشخص شود، در واقع اگر تخلفی در این حوزه صورت گرفته باشد، در حوزه تخلفات بررسی می‌شود و در صورتی که به عنوان کشف جرایم شناخته شود، قوه قضاییه باید در حوزه جرایم به آن رسیدگی کند.

عمرانی در ادامه عملکردهای قضایی را وابسته به نتیجه تحقیق و تفحص دانست و بر اساس گفته‌های وی، پس از روشن شدن نتایج باید بر حسب مورد مشخص شده، تصمیم گیری کرد.

معاون قضایی دادستان کل کشور در پاسخ به اینکه نتیجه تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه به ۹۱ همت رسیده، گفت: باید تا زمان اعلام جرم یا تخلف منتظر ماند و پس از آن، همه اشکالات نکته به نکته و با جزئیات مشخص می‌شود. در این راستا پس از ارسال موقعیت، قوه قضاییه از طریق ضابطین و روش‌های قضایی پیگیری‌های خود را شروع می‌کند. این سلسله مراتب برای همه اتفاقات و موضوعات صدق می‌کند و در این حوزه دستگاه قضا تفاوتی قائل نمی‌شود.

وی تصریح کرد: تا به حال قوه قضاییه خبری در این زمینه دریافت نکرده تا در راستای آن اقدام و تحقیقات مورد نظر را انجام دهد. بنابراین تا زمانی که گزارش رسمی درباره اقدام یک جرم اعلام نشود، نمی‌توان در رابطه با آن اظهار نظر کرد.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

​شرکت صنعت ورق الغدیر پارس

عرضه انحصاری ورق اسپیره ( درجه 2 ) بیش از دو هزار تن در ماه